NewYOrk. діма глухов

Дмитро Глухов

Перші Київські курси іноземних мов – найкращий паспорт в будь-яку країну. Заняття завжди проходять в активній обстановці, з великим інтересом для учнів. Важливий той факт, що є різні рівні навчання, що дає можливість правильно оцінити свої сили та розвиватися далі. На моїй особистій практиці, курси дали мені можливість впевненої інтеграції в Америці за програмою міжнародного обміну студентами Work andtravel.

Вільне володіння мовами – це безмежна можливість в наш час. Дуже вдало підібраний викладацький склад курсів, який забезпечує максимально ефективне навчання. Навчальна програма розрахована не лише для молодого покоління, а й для зрілої аудиторії, що є не менш важливим.

В наш час володіння іноземними мовами – це поштовх до успіху. Перші Київські курси іноземних мов – це перший крок до успіху.

 

Ілона Руж

 Вперше я познайомилась з Першими Київськими курсами іноземних мов, ще коли мені було 8 років. Вже після першого заняття англійської мови мені захотілося там залишитись. В тому віці я була несподівано здивована тим, як цікаво та весело могли проходити заняття. Час ішов, я дорослішала і почала помічати грандіозні результати у своєму вивченні мови.

ілона ружило

Окрім велетенського багажу знань, здобутого завдяки Першим Київським курсам іноземних мов, не можу не згадати про одну незабутню подорож за кордон. Мова йдеться про місячний тур по шести країнах Європи, а саме: Польщі, Німеччині, Бельгії, Франції, Англії та Шотландії. І знову ж таки веселощі та розваги були об‘єднані з навчанням у, так званий, мікс вражень та незабутнього досвіду. Перші Київські курси іноземних мов стали для мене твердим фундаментом у побудові свого майбутнього. Після закінчення школи я вступила до Київського інституту перекладачів при Національній Академії Наук України.

Зараз я навчаюся на магістратурі й успішно здобуваю професію перекладача. Я працюю на дитячому телеканалі «Малятко ТВ» і перекладаю англомовні тексти анімаційних серіалів. Англійська мова стала для мене не лише помічником у житті, а й основною сферою діяльності. І за все це я щиро дякую Першим Київським курсам іноземних мов. Процвітання вам, успіхів та творчої наснаги!

 

 Юлія Бортняк

IMG_3025

Завдяки “Першим Київським курсам іноземних мов" я отримала знання з англійської мови. Там я познайомилась з багатьма чудовими людьми з якими все ще спілкуюсь. Деякі з них стали моїми найкращими друзями, так як ми мали дуже схожі інтереси і вони мотивували мене рости як людину і не боятись змін. Також я була приємно вражена професіоналізмом викладачів, оскільки вони знаходили підхід до кожного. Якщо в мене були якісь запитання, я могла з легкістю попросити про допомогу. Від самого початку я відчула наскільки було корисним навчання на курсах. Моя мова покращувалась з кожним днем і я відчувала себе більш впевненою коли розмовляла з американцями.

І коли життя повернулося так, що я з батьками виїхала до Сполучених Штатів, то зрозуміла, що курси підготовили мене до нового життя. З приїздом в нове місто потрібно було адаптуватись до іншої культури, але так як я знала мову, цей процес здавався мені не таким і важким. Я закінчила вищу школу у місті Портленд, штат Орегон, і поступила в Орегонський Університет. В школі в мене ніколи не було проблем з розумінням матеріалу. А інші студенти були здивовані тим фактом, що я народилась і виросла в Україні, тому що в мене зовсім не було акценту.

Моя порада майбутнім студентам – насолоджуйтесь кожним моментом навчання. Колись в майбутньому ви згадаєте де ви починали і зрозумієте наскільки велику дорогу ви пройшли. А зараз, головне – це вірити в себе.