10 березня 1999 року даний проект стартував у місті і уже 18 років розширює кругозір кам’янчан, допомагає отримати високий рівень знань вивчаючи іноземні мови. Спектр вивчення, починається від всесвітнього стандарту – англійської мови, і закінчується німецькою, польською, французькою, іспанською, італійською.

bJgqkDtbJ6g

Понад тисяча вдячних студентів, які успішно закінчили Перші Київські курси та отримали бажаний результат, а часто навіть більше чим очікувалось.

Навчання в школі іноземних мов це не тільки теорія, це безліч практики, спілкування з носіями мови, екскурсії в мовне середовище, мовні табори та багато іншого, що допомагає у вільній атмосфері отримувати практичні знання без особливих зусиль.

opweISxRY_g

Перші Київські курси іноземних мов у Кам’янці-Подільському об’єднали довкола себе сильний актив педагогів, які не припиняють навчатись, підвищувати свій рівень, систематично відвідують семінари, тренінги для освоєння інноваційних методик, які спрощують вивчення іноземної мови, але суттєво підвищують якість освіти.

FT_i46DLUJc