What is IELTS? Це високо кваліфікаційний тест англійської мови для навчання, міграції чи роботи за кордоном.

Цей тест:

  • Оцінює знання англійської мови на всіх рівнях.
  • Дає впевненість у спілкуванні віч-на-віч у реальному житті.
  • Захищає та забезпечує цілісність тесту завдяки його біометричному захисту.

Where can IELTS take you?

Успішно склавши цей іспит, ви можете переїхати до таких країн, як: Австралія, Канада, Нова Зеландія, Великобританія, США та ін.

Which IELTS test is right for me?

Існує два види тесту: IELTS Academic and IELTS General Training. Академічний тест IELTS Призначений для людей, які подають документи на вищу освіту або професійно реєструються в англомовному середовищі. Він відображає деякі особливості академічної мови та оцінює, чи готові ви розпочати навчання і тренуватися. Цей вид тестування широко підтримується установами, які визнають IELTS. Загальна підготовка IELTS Тест IELTS General Training призначений для тих, хто їде до англомовних країн для отримання середньої освіти, досвіду роботи чи навчальних програм. Це також вимога для міграції до Австралії, Канади, Нової Зеландії та Великобританії. Тест зосереджений на основних навичках виживання в широкому соціальному контексті та на робочому місці. Окремі організації мають різні вимоги. Обов’язково перевірте, який IELTS потрібен тій установі, до якої ви подаєте заявку. Формат тесту Тест IELTS оцінює ваші вміння з аудіювання, читання, письма та говоріння - менш ніж за три години.

Існує два типи IELTS: академічна та загальна підготовка. Слухання та говоріння однакові для обох тестів, але тематика розділів читання та письма відрізняється залежно від того, який тест ви складаєте. Розділи аудіювання, читання та письма всіх тестів IELTS завершуються в той же день, без перерв між ними. Однак частину "говоріння" можна пройти за тиждень до або тиждень після попередньо згаданих розділів.

Загальний час тесту - 2 години 45 хвилин.

Тест IELTS можна складати як в паперовій версії, так і комп'ютерній, тобто онлайн. IELTS на паперовій основі Цей вид тестування вимагає від учасників його складання, сидячи за робочим столом із запитальними листами та листами відповідей на завдання з читання, аудіювання та письма в офіційному тестовому центрі IELTS. Учасники тестування пишуть свої відповіді пером або олівцями HB. Тест мовлення проводиться віч-на-віч із підготовленим експертом IELTS.

Комп'ютерна версія IELTS.

Цей вид тестування учасники складають шляхом проходження завдань з читання, аудіювання та письма перед комп’ютером із запитаннями, представленими на екрані в офіційному тестовому центрі IELTS. Потім учасники тесту подають свої відповіді за допомогою клавіатури та миші. Перевірка мовлення проводиться не на комп’ютері, а проводиться віч-на-віч із підготовленим експертом IELTS. Частина тесту з говоріння у режимі відеодзвінка В рамках прагнення покращити доступ до IELTS у всьому світі, вибрана група тестових центрів IELTS, які мають право проводити тест IELTS Speaking за допомогою відеодзвінків високої чіткості. Це забезпечує більшу гнучкість та вищу доступність тестів IELTS Speaking. Учасники тестування складатимуть тест на говоріння в офіційному тестовому центрі IELTS із тим самим високим стандартом підтвердження особи. Тест проводитиметься за допомогою відеодзвінка експертом IELTS Speaking, що дозволить взаємодію в реальних умовах та в реальному часі. Тест на Speaking у режимі відеодзвінка буде точно таким же, як і тест на розмову віч-на-віч за змістом, оцінкою, часом, форматом запитань та механізмами безпеки.

Тест на Speaking через відеодзвінки робить тести IELTS більш доступними для усіх кандидатів, зберігаючи безпеку та цілісність. Щоб дізнатись, чи проводить ваш найближчий тестовий центр тест IELTS Speaking за допомогою відеодзвінків високої чіткості, зв’яжіться з ними безпосередньо.

"Перші Київські Курси" в Кам'янці-Подільському проводять набір протягом усього року у групи з підготовки до IELTS Academic та IELTS General. Ви можете підготуватися в нас як у складі групи, так і індивідуально!