1. Робота. Знаючи польську мову, ви зможете стати конкуренто-спроможним на ринку праці і отримати високооплачувану роботу. Володіння розмовною польською є ключовим моментом під час прийому на роботу в Польщі.

2. Навчання в Польщі. Якщо ви вирішили відправитися вчитися за кордон, та оберете Польщу, як місце для навчання, тоді вам обов'язково будуть потрібні знання польської мови. Щоб вступити в польський ВНЗ, вам доведеться пройти співбесіду польською мовою, і вчитися ви теж будете польською.

3. Участь в програмах обміну. Жителям країн СНД дуже часто пропонують різні програми обміну, а також стажування в Польщі з перспективою отримання хорошої роботи або європейського сертифіката про навчання.

4. Ведення власного бізнесу. Для того, щоб самостійно розібратися з "паперами", вам потрібні знання польської мови. Адже користуватися послугами перекладача вкрай дорого. По-друге, для ведення переговорів і телефонних розмов потрібні знання мови.

5. Саморозвиток. Знання ще однієї іноземної мови це завжди величезний плюс. Тільки на початку може здатися, що це набір шиплячих, а незабаром, вивчивши фонетику, ви будете приємно здивовані.

Дізнатися більше про програми та записатися на заняття можна за телефоном: +380(67)381-64-38.