Окей, карантин. Сидіти так довго вдома точно нікому не сподобається. Але ми знаємо, як це може зіграти вам на руку. Ось кілька порад, чим можна зайнятися вдома з користю.

Читайте книжки, які дають на позакласне читання. Ми знаємо, що до них завжди не доходять руки та очі. Ось ваш шанс познайомитися з більшою кількістю крутих персонажів та історій.

Готуйтеся до ЗНО. у вас з’явилася маса вільного часу, щоб наздогнати всі свої пропущені теми та недочитані конспекти. Розробляйте план підготовки — і вперед.

Давно хотіли знайти собі цікаве домашнє хобі? Це ваш шанс попрактикуватися. Можна почати малювати скетчі чи натюрморти, навчитися в’язати за уроками на YouTube чи навіть вивчити кілька танцювальних прийомів.

Читайте англійською. Підшукайте в мережі короткі художні історії, озбройтеся словником і засядьте на кілька годин, щоб покращувати свій словниковий запас.

Зіграйте з друзями в командні ігри. Як, якщо всі на карантині? Все просто! Підключайтеся по скайпу, влаштовуйте конференції через веб-камеру і підберіть ігри, які підійдуть під такий формат. Наприклад, можна зіграти в "Мафію" чи "Хто я?"!

І не забувайте — мийте руки з милом, провітрюйте приміщення кожні 2 години, не виходьте на вулицю зайвий раз. Будьте здорові!

Залишайте заявку за тел.: +38(067)-381-64-38.