Вже стало традицією для викладачів та студентів "Перших Київських курсів" брати участь у "Брейн-Рингу", присвяченому історії, культурі та традиціям англомовних країн. Брейн ринг – це гра інтелектуалів. Бажаючих змагатись виявилось чимало. Тому ми маємо 5 днів першого раунда та супер фінал, в якому і визначиться головний переможець. Коротко ознайомимо Вас із правилами гри. Кожного разу змагається п’ять команд, з яких у фінал виходить, на жаль, лише одна. Конкурси та завдання цікаві та різноманітні: правдивий чи неправдивий факт, питання з відкритою відповіддю, гра в “Покажи символ”, розмальовування прапорів та навіть відгадування пісень різних англомовних країн.  В процесі гри учні дійсно працювали злагодженими та дружніми командами. А як це було пропонуємо Вам переглянути.

Brain-Ring 2019, day 2-3

Настала черга наступних команд продемонструвати свої знання про англомовні країни. Гра виявилась активною та захопливою. Кожна з команд дійсно достойно боролася та прагнула здобути перемогу. Однак правила гри незмінні, у супер фінал проходить лише одна команда. А гра все далі набирає обертів. У третій день грали підлітків. Маючи досвід попередніх років команди продемонстрували свої знання на найвищому рівні. Різниця у балах була мінімальною, кожна з команд була варта перемоги. У сильній конкуренції у фінал квиток отримала лише одна команда. Бажаємо успіхів!

Brain-Ring, day 4-5

Ми продовжуємо змагатись у інтелектуальній грі "Брейн-Ринг", яка базується на знаннях різноманітних фактів про англомовні країни! Мета гри не лише визначити найсильніших гравців,але й розширити і поглибити здобуті студентами теоретичні знання, також розвиток здатності студентів виконувати творчі завдання,  їх самостійність, відповідальність, зібраність,  наполегливість і найголовніше сприяння розвитку творчої активності. Тому ми і розвивались і розважались водночас! Із кожним новим днем гри мотивація у студентів міцнішає, адже ми уже визначили п’ять команд, які змагатимуться у супер фіналі. Залишилось визначити ще одних гравців, тому цього разу жодна з команд не була готова поступитися місцем у фіналі. Тому боролися активно, наполегливо та справедливо!